Penosil

Kontakti

Ltd. "Krimelte Latvia"

Katlakalna iela 11C         tel.: +371 67702052+371 67702052
Rīga , LV-1073   fax.: +371 67702849
Riga, LV-1073   e-mail: krimelte@krimelte.lv

VAT registration. No LV40003711498
A / S Swedbank, HABALV22
Account: LV75HABA0551008574922


Kontakti: 

Edgars Lozda

Profesionālo un Industriālo klientu menedžeris

+371 28381300

edgars@krimelte.lv

 

Kirills Sokolovs

Lielo klientu menedžeris

+371 26423330

kirills@krimelte.lv

 

Edgars Graudiņš

Klientu menedžeris

+371 26484688

edgars.graudins@krimelte.lv

 

Rolands Naglis

Projektu vadītājs

+371 29296873

rolands@krimelte.lv

Plākšņu materiālu grupa, ventilējamās fasādes. (Tempsi, Cetris, Silbonit, Aquafire.)

 

Inese Rudzīša

Grāmatvedība

+371 67702052

Inese.Rudzisa@krimelte.com

 

Viesturs Saltais

Uzņēmuma vadītājs

+371 29402969

viesturs@krimelte.lv


Magnuss Bodmanis

Biroja administrators

+371 67702052

+371 29399834

krimelte@krimelte.lv