Estonia Estonia

Uudiskiri

PENOSIL pakub koduehitajale uusi ja ainulaadseid võimalusi

Eestimaine ehituskeemia tootja Krimelte on otsustanud muuta koduehitaja elu veel lihtsamaks: uue PENOSIL EasyPRO tootesarja toodetega antakse kaasa ainulaadsed lisatarvikud.

Sarja kuulub ühtekokku kümme erinevat toodet, kus vahud ja hermeetikud on tähistatud kasutuskoha järgi nagu näiteks „Akendele ja ustele“,
„Kööki ja vannituppa“ või „Vuukide ja pragude täitmiseks“. Sobiva toote leiab liigselt aega kulutamata.

Multifunktsionaalsed tooted

Kui koduehitaja ei tea, millist vahtu või silikooni ta vajab, siis on soovitav valida tootesarjast just EasyPRO All Purpose tooteid.
Nende toodete kasutuskoha tähistus on „Mitmeotstarbeline“.

EasyPRO All Purpose vahtu võib kasutada nii montaaži-, tihendamis- kui ka täitevahuna: erinevate liitekohtade ja pragude hermetiseerimiseks,
et tagada heli- ja soojusisolatsioon; lisaks isolatsiooniplaatide ja katusekivide vaheliste ühenduste tihendamiseks ning akna- ja
uksevuukide tihendamiseks.

Samasse tootekategooriasse kuuluv silikoonhermeetik sobib paisumisvuukide tihendamiseks toas ja õues; akende, uste ja rippfassaadide ilmastikukindlaks
muutmiseks; vuukide tihendamiseks vannitubades, köökides, peeglitel ja klaasidel ning ventilatsiooni ja veetorude tihendamiseks.

Unikaalsed lisatarvikud

Penosilile on tähtsad tarbija mugavus ning toote kasutajasõbralikkus. EasyPRO All Purpose toodetega saab ostja kaasa tööks vajalikud lisatarvikud.

EasyPRO All Purpose vahtu ja aplikaatorit koos kasutades kulub toodet poole vähem (kui võrrelda tavalise kõrrevahuga). Lisaks säästab koduehitaja raha:
vahu laskmiseks pole enam vaja vahupüstolit, sest ka EasyPRO aplikaatoriga saavutatakse professionaalne tulemus.

EasyPRO_OD_6x3

Kui võrrelda kõrre- ja püstolivahtu, siis tavalist kõrt kasutades on vahul suur järelpaisumise efekt. Tänu patenteeritud tehnoloogiale annab EasyPRO aplikaator märksa parema tulemuse, mis on võrreldav püstolist lastud vahuga. Seda on lihtne kasutada isegi siis,
kui puudub varasem kogemus: doseerimine on täpne, puudub ebameeldiv järelpaisumine ning ülekulu on seetõttu minimaalne.

Uusim tootearendus silikoonhermeetiku juures on aga EasyPRO spaatel, mis võimaldab saavutada korraliku tulemuse lihtsa vaevaga. Lisatarvikuta tihendamine nõuab juba veidi kogenuma ehitaja kätt, et tulemus jääks korrektne.
Uus spaatel, millega saab silikooni ka doseerida, on turul ainulaadne ning tagab mõninga harjutamisega maksimaalselt täpse tulemuse.

Penosil_EasyPRO_OD_k2si_6x3_EE

Mõlemad lisatarvikud on Krimelte poolt patenteeritud.

Uues tootesarjas on ühendatud Wolf Groupi müügiettevõtete jaemüügikogemus ja tootmisettevõtete professionaalsed lahendused tihendustöödeks. Tooted on saadaval Eesti hästi varustatud ehituspoodides.