Lithuania Lithuania

Slapukai

Naršydami tinkalpyje https://penosileasypro.com kiekvienas lankytojas pateikia įmonei UAB Krimelte LT tam tikrus savo duomenis.

UAB Krimelte LT gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankantis https://penosileaspro.com svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. “cookies”). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

UAB Krimelte LT taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. UAB Krimelte LT šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

Kreipdamiesi į www.penosil.com per „Facebook Messenger“ sutinkate dėl bendros „Facebook Messenger“ privatumo politikos. Krimelte LT saugo duomenis apie dažniausiai užduodamus klausimus ir gali matyti lankytojo „Facebook“ paskyros viešąjį profilį, jei lankytojas yra prisijungęs.

UAB Krimelte LT įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. UAB Krimelte LT įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.

Jei kyla abejonių, kad UAB Krimelte LT jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. UAB Krimelte LT pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus UAB Krimelte LT informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą.

Kontaktai

Bet kokiais, su Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:
UAB Krimelte LT
Ateities g. 31B  LT- 06326, Vilnius,  Lietuva
Tel./Faks:+370 5 233 3553 /+370 5 255 5775
El. paštas info@krimelte.lt