Latvia Latvia

Privātuma politika

SIA “Krimelte Latvia” datu izmantošanas principi Mājas lapas https://www.penosil.com īpašnieks un administrators SIA “Krimelte Latvia” ir uzņēmies pienākumu aizsargāt savu klientu un lietotāju privātumu. Tādēļ mēs esam sagatavojuši šos privātuma politikas principus, kas attiecas uz datu vākšanu un izmantošanu. Mūsu darbība internetā atbilst Eiropas Savienības likumdošanai un Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Kādus datus apkopo tīmekļa vietne Penosil par saviem lietotājiem un kā šie dati tiek izmantoti?

SIA “Krimelte Latvia” savā vietnē https://www.penosil.com izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājiem pilnīgu lapas funkcionalitāti un ērtāku navigāciju. Sīkdatnes ir mazs teksta fails, ko tīmekļa serveris nosūtījis lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammai, un ir saglabāts lietotāja cietajā diskā. Sīkdatnes palīdz uzlabot https://www.penosil.com tīmekļa vietni un nodrošināt labāku lietotāju pieredzi.

SIA “Krimelte Latvia” izmanto Google Analytics, YouTube un Hotjar analītiskās sīkdatnes, kas apkopo informāciju par tīmekļa vietnes izmantošanu un to apmeklējumu skaitu.

Pirmā apmeklējuma reizē tīmekļa vietne sniedz informāciju par sīkdatņu izmantošanu un lūdz jūsu piekrišanu. Noklikšķinot uz pogas “Es piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs vienmēr varat mainīt savu piekrišanu tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai dzēst saglabātās sīkdatnes. SIA “Krimelte Latvia” apņemas veikt visus pasākumus, lai korekti aizsargātu Jūsu personas datus. Ja Jums ir kādi jautājumi par Jūsu datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Sīkāku informāciju par sīkdatnēm un to dzēšanu var apskatīt šeit: https://www.allaboutcookies.org/

Mēs izmantojam šādus iestatījumus Penosil Latvia Facebook lapā:

  • lapa ir pieejama visiem;
  • ikviens var publicēt ziņu lapā;
  • mūsu darba valoda ir latviešu valoda, mēs esam ierobežojuši iespēju ievietot ziņas dažādās valodās, tomēr ļaujam izmantot automātiskos tulkojumus citās valodās;
  • mēs izmantojam automātisku ziņas satura filtrēšanu, kas nozīmē, ka Facebook automātiski neļauj publicēt ziņas, kurās ir vispārzināmi aizskaroši izteicieni (Profanity Filter iestatījums – vidējs);
  • cilvēki var sazināties ar mums caur Facebook;
  • visi var atsaukties uz Penosil Latvija lapu un tājā pieejamo saturu;
  • mēs saņemam statistiskos lietošanas datus, ko savācis Facebook, anonīmā formā. Facebook sagatavo statistiku, vācot Jūsu personas datus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet Facebook datu politikas un sīkdatņu politikas noteikumus.
  • sazinoties ar www.penosil.com, izmantojot Facebook Messenger, Jūs piekrītat vispārējai Facebook Messenger konfidencialitātes politikai. SIA “Krimelte Latvia” glabā datus par visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un var redzēt apmeklētāja Facebook konta publisko profilu, ja apmeklētājs ir pieteicies.

SIA “Krimelte Latvia” patur tiesības jebkurā laikā atjaunināt vai grozīt Konfidencialitātes politiku, nepaziņojot par to iepriekš, publicējot savā tīmekļa vietnē atjaunināto Konfidencialitātes politiku. Kontaktinformācija:

SIA “Krimelte Latvia”
Katlakalna iela 11
LV-1073 Rīga, Latvija
Tālr .: +371 67702052
E-pasts: krimelte@krimelte.lv