Penosil

Ehituskeemia uus põlvkond Soomet vallutamas

Igaüks, kes kodu renoveerimisega kokku on puutunud, teab, et esimene tagasilöök tabab teda poes. Silme eest lööb kirjuks, sest riiulitel on sadu tooteid kümnetelt  tootjatelt ning otsuse langetamisel pole vahel abi ka kaupluse personalist. PENOSIL EasyPRO sari teeb ehituskeemia valiku lihtsamaks, sest see vastab kolmele olulisele kriteeriumile.

Soome Easypro bänner

Pakendidisain osutab toote kasutuskohale

PENOSIL EasyPRO on otsustaja elu väga lihtsaks teinud.  Disainifilosoofia aluseks on see, et kõik kasutuskohad on etiketil suurelt ja selgelt välja toodud ning kümne toote seast leiab aega kulutamata sobiva lahenduse ,„Akendele ja ustele“, „Kööki ja vannituppa“, „Katusele ja fassaadile“ jne. 

„Edukaks saab osutuda vaid toode, mille loomisel on arvestatud kasutusmugavusega. PENOSIL EasyPRO puhul ei pea tarbija langetama otsuseid kõhutunde pinnalt, sest kogu vajalik info tehnilistest andmetest kuni nakkepindadeni on tema jaoks etiketil olemas,“ sõnab Remitron OY tegevjuht Aivar Saviauk.

Remitron OY, kes on PENOSILi maaletoojana Soomes tegutsenud pea 15 aastat,  alustas Eestis toodetud EasyPRO sarja müüki paar aastat tagasi. Tegevjuht Aivar Saviauk tõdeb, et spetsiifilised  tihendusvahendid isoleerimiseks, energia säästmiseks, hallituse tekkega võitlemiseks, vuukide ilmastikukindlaks muutmiseks, täitmiseks ja värvimiseks on turul soojalt vastu võetud. Valik on esindatud üle riigi enamikes hästi varustatud (ehitus)kauplustes.

EasyPRO pakendiinnovatsiooni järgmiseks sammuks Soomes on renoveerimiskomplekti lansseerimine. See koosneb hallitusvastasest silikoonist ning vuukide värskendamiseks vajalikest tööriistadest- kraabitsast ja spaatlist.

Toote koostis tagab parimad omadused

PENOSIL EasyPRO sari sündis arusaamisest, et kodukasutajale ja väikeehitajale on vaja poolele teele vastu tulla, sest nad vajavad lihtsalt käsitletavaid tooteid ja töövahendeid, mis tagavad hea tulemuse ning pakuvad säästu nii ajas kui rahas.  Koostiselt on tegu parimate hermeetikute ja vahtudega, mis  loodud vastama ka kõige nõudlikumatele kasutusviisidele. Ei ole just tavaline, et tootja kodutarbijale mõeldud toodetesse kõige uudsemad valemid lisab, kuid taolise innovatsiooni mõte oli pakkuda parimat lõpptulemus ka kliendile, kes pole varem tihendustöödega kokku puutunud.

„Soome tarbija suurimad soosikud on hallitusele vastupidav silikoon Stop Fungi niisketesse ruumidesse ning  All Purpose ehk mitmeotstarbeline silikoon“, annab Aivar Saviauk ülevaate. Universaalsilikooni järgi on Soome turul olnud märkimisväärne vajadus. „Aeg-ajalt on vaja elamises nii sees kui väljas teha pisiparandusi ning sellel asemel, et iga töö jaoks eraldi toode osta, on lahenduseks  mitmeotstarbeline silikoon, mida saab kasutada kõikides ruumides ja kõikidel pindadel, “ selgitab Remitroni tegevjuht. „Ühe tootega on võimalik värskendada vannitoavuuke, peegli perimeetrit, aknalaua ja -lengi ühenduskohta või tihendada aknaplekki.“

Toote koostis tagab mitmeotstarbelisele silikoonile kõik vajalikud omadused eelpool mainitud kasutuskohtade jaoks. See talub veega kokkupuudet, on hallituskindel ning välisel kasutusel aitab kaasa ilmastikukindluse tagamisele. Fassaaditöödel on oluline, et silikoon oleks püsielastne ja taluks suuri temperatuurikõikumistest põhjustatud konstruktsioonide liikumisi. Mitte vähem tähtsam pole ka hermeetiku elastsus  sisetöödel, eriti konstruktsiooni liikumistest  mõjutatud pikkades seinavuukides või seina ja lae vahel.

Tasuta tööriistad on uus normaalsus    

PENOSIL EasyPRO sarjaga on tasuta kaasas lisatarvikud, mis hõlbustavad toodete kasutamist. Hermeetikute otsiku küljes olev patenteeritud spaatel, millega vuuki tasandada ja siluda, on Soome ja selle lähiümbruse turgudel ainulaadne. See võimaldab saavutada korraliku tulemuse lihtsa vaevaga ka neil, kes pole varem silikoonimisega kokku puutunud. Lisaks on proffidel võimalik spaatliga hermeetikut doseerida, kuid see eeldab siiski mõningat varasemat kogemust.

„PENOSIL EasyPRO muutis tasuta tööriistad uueks normaalsuseks. Ma ei leia põhjust, miks ostja peaks valima toote, kus lisatarvikud tuleb eraldi raha eest juurde osta, “ räägib Remitroni tegevjuht  Aivar Saviauk. „Sama sarja mitmeotstabelise polüuretaanvahtuga on kaasas vahuaplikaator, mis tagab vahupüstoliga võrreldavad tulemused. Tegelikult isegi paremad, sest koos aplikaatorit koos PENOSILi vahuga kasutades kulub toodet vähem. “ 

PENOSIL on konkurentidest alati sammu võrra ees ning klient saab nautida uuendusmeelse tootearenduse vilju.
Mūsų tinklapyje naudojami slapukai, kad užtikrintume Jums geresnę naršymo kokybę. Paspausdami mygtuką SUTINKU, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Duotą sutikimą galėsite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymuose ir ištrindami įrašytus slapukus.